Karrier » Kompánia Alapítvány

Karrier

1. A Kompánia Alapítvány állást hirdet

PSZICHOLÓGUS munkakör betöltésére, 1 fő heti 10 órás munkaidőben

A munkakör betöltésének feltételei:

  • egyetemi (pszichológia szakos bölcsész vagy pszichológus MA) végzettség
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • gyermekvédelem területén szerzett tapasztalat
  • hátrányos helyzetű gyerekekkel munkában szerzett tapasztalat
  • folyamatban lévő klinikai szakképzés.

Jelentkezési határidő: 2024.04.14.
Az állás mielőbbi kezdéssel betölthető.

Amennyiben Te is szeretnél egy több mint 25 éve működő szervezet fenntarthatóságáért és fejlődéséért tenni, érted és átérzed, miért fontos a hátrányos helyzetű gyerekek ügye, akkor várunk csapatunkba!

Feladatok:

  • Egyéni foglalkozások feltáró, segítő, terápiás jellegű konzultációk tartása a Kompánia Tanodát és a Kompánia Altert rendszeresen igénybevevő gyermekekkel és serdülőkkel
  • A gyerekek és serdülők pszichés állapotának monitorozása és diagnosztizálása
  • Krízisintervenció
  • Esetenként pszichológiai vélemények készítése
  • Esetenként szülő-gyermek konzultáció
  • Szakmai konzultációk a Kompánia Tanoda és Kompánia Alter szakmai vezetőivel és szakmai munkatársaival a gyermekek támogatásával kapcsolatos kérdésekben
  • Esetenként kapcsolattartás társintézményekkel.

Amit nyújtunk:

  • fiatalos, befogadó csapat,
  • rugalmasság,
  • a gyermekek érdekét szem előtt tartó szakmai közeg,
  • fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helyszíne: Budapest Főváros XXI. kerülete (Csepel)

Határozott időre keresünk 2024. 04.15-től/05.01-jétől 2024.04.30-ig (1 évre)

Alkalmazás formája: határozott idejű munkaszerződés vagy számfejtett megbízási szerződés vagy számlás megbízási/vállalkozási szerződés.

Bérezés: megegyezés szerint, a jelentkezéseket bérigény/bruttó óradíj megjelölésével várjuk.

A jelentkezéshez csatolni kell: az eddigi pályát bemutató szakmai önéletrajzot, végzettséget igazoló dokumentumok másolatát és motivációs levelet.
Személyes interjúra való behívás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, és egy referencialevelet kérünk a referenciaszemély elérhetőségével.

A jelentkezést kizárólag az alábbi címre kérjük: sarolt.bite@kompania.hu
További információ kérhető: Bite Sarolt 06-30-318-4768

2. ÖNKÉNTES FELHÍVÁS – Kompánia Alter

A Kompánia Alapítvány – KOMPÁNIA ALTER telephelyére alacsonyküszöbű segítő önkéntest keres 1-2 alkalomra/hónap.

Jelentkezés: folyamatos

Régóta foglalkoztatnak a társadalmi problémák/ügyek? Azon gondolkozol, hogy hol tudnád hasznosan eltölteni szabadidődet? Szívesen foglalkozol kamaszokkal, fiatalokkal?

Itt a lehetőség: önkéntes ügyelőt keresünk hátrányos helyzetű gyerekeknek és fiataloknak szóló telephelyünkre!

A Kompánia Alapítvány által működtetett Kompánia Alter már 14 éve fogadja a szociálisan hátrányos helyzetű szerhasználó vagy szerhasználat veszélyének kitett fiatalokat állandó programokkal és különböző szolgáltatásokkal (internethasználat, pszichológus, közösségi programok stb.). Most neked is lehetőséged nyílik megismerkedni alapítványunkkal, telephelyünkkel és önkéntesként bekapcsolódhatsz akár rendszeresen, akár alkalmi jelleggel tevékenységünkbe!

Amit, mi tudunk neked adni:

– Gyakorlatot, tapasztalatot szerezhetsz szociális területen, hátrányos helyzetű és szerhasználó fiatalokkal (12-17 éves korosztály)!

– Fiatalos, dinamikus légkörben/közösségben, jó hangulatban önkénteskedhetsz és tehetsz egy társadalmilag fontos ügyért!

– Külső programokon is részt vehetsz (állatkert, strand, tábor, kirándulás stb.)!

Amit, várunk az önkéntesektől:

– Legyen valamilyen tapasztalatod gyerekekkel/fiatalokkal vagy szociális területen (akár szakemberként, akár egyetemista gyakornokként, akár játszóházban vagy animátorként)!

– Havi 1-2 alkalommal tudj teljes ügyeletet vállalni (14-19h között) egy tapasztalt Alteres kolléga mellett!

– Légy proaktív! Szívesen vesszük a javaslataidat, észrevételeidet.

– Fontos a jó konfliktuskezelés, problémamegoldás és a sok-sok türelem.

Helyszín: 1211 Budapest (Csepel) Karácsony Sándor utca 1.

Nagyon várjuk az új önkéntesünket/önkénteseinket! Legyél a csapatunk tagja!

Vannak még kérdéseid? Keresd bizalommal az Alter koordinátorát Bite Sárit a sarolt.bite@kompania.hu email címen, ha pedig máris jelentkeznél, akkor ugyanerre a címre várjuk rövid bemutatkozásod/motivációs leveledet!

CIB és kártyaelfogadók